Kim jesteśmy

Jesteśmy zespołem pasjonatów designu i marketingu internetowego.

Jako agencja butikowa specjalizujemy się przede wszystkim w komunikacji wizualnej i brandingu.  Mamy wiele doświadczeń w mniejszych i większych firmach zarówno lokalnych, jak i międzynarodowych, ze świata mody, designu, technologii, prawa, marketingu i sprzedaży, a nawet globalnej organizacji non-profit. To doświadczenie daje nam szersze spojrzenie na powierzone nam zadania oraz zrozumienie Twojej branży.

Współpracujemy z najlepszymi marketingowcami i grafikami z różnych obszarów. Czytamy, słuchamy, obserwujemy świat wokół nas. Mamy dostęp do niszowych źródeł informacji o marketingu. Ciągle uczymy się i chętnie dzielimy się wiedzą z naszymi klientami podczas realizacji projektów.

We współpracy z nami stworzysz i polubisz swoją markę od nowa, ale co najważniejsze zrozumiesz dlaczego powinna wyglądać tak, a nie inaczej.

Linkedin Facebook Instagram

Jak działamy

Analiza

Przeprowadzamy głęboką analizę obecnego stanu marki w projektowym gronie naszych specjalistów, aby stworzyć doskonały roadmap dla wspólnych marketingowych działań.

Etapy

Dostarczamy realizację projektu etapami. Na każdym z nich dostajesz raport postępu prac oraz materiały, które pomagają Tobie w podjęciu dalszych kroków.

Szkolenia

W przypadku projektów stron internetowych szkolimy z zarządzania CMS lub obsługujemy platformę www za Ciebie. Edukujemy w zakresie budowania własnej marki i wizerunku.

Warsztaty

Prowadzimy warsztaty strategiczne, definiujemy razem z Tobą kierunek komunikacji marketingowej.

Budżet

Zawsze osiągamy rozsądny finansowy kompromis pomiędzy naszą ofertą a Twoimi możliwościami finansowymi. Proponujemy zakres działań według Twojego budżetu maksymalnie osiągając cele biznesowe.

Wsparcie

Przy zapotrzebowaniu dodatkowych usług w zakresie marketingu online (SEO, Social Media, kampanie reklamowe), poprowadzimy Ciebie dalej w realizacji Twojej strategii działań marketingowych.

Wybrane projekty

Healthy U

Fizjoterapia, dietetyka oraz porady jak prowadzić zdrowy tryb życia.

Website: healthyu.pl
Services: Identyfikacja, Strona WWW

Dietical

Skuteczne odchudzanie, indywidualne plany żywieniowe oraz dietoterapia w chorobach.

Website: dietical.pl
Services: Identyfikacja, Strona WWW, Social Media

Kaniowscy Clinic

Kaniowscy Clinic to praktyka lekarska, która funkcjonuje w bardzo szerokiej skali i kompleksowej formule. Obejmuje szeroki zakres dermatologii, dermatologii estetycznej i innych specjalizacji.

Website: kaniowscy.pl
Services: Identyfikacja, Strona WWW, Social Media

Cryo Science

The leader in luxury cryogenic solutions, offering safe, state-of-the-art and comfortable cryotherapy chambers for whole body and localized therapies.

Website: cryosc.com
Services: Instagram

TM Hotel Consulting

Experienced hotelier with many years of experience in international chain and luxury private hotels in different countries.

Services: Komunikacja wizualna, Strona www

Mamatu

Marka MAMATU powstała z myślą o kobietach i dzieciach, której priorytetem jest styl, oryginalność i funkcjonalność połączona z wysoką jakością materiałów i doskonałym odszyciem.

Website: mamatu.pl
Services: Projekt katalogu kolekcji AW20

Cocon

Autorska bawełniana pościel, która całkowicie odmienia i nadaje przestrzeni zupełnie nowy charakter.

Services: Instagram

LSS Legal

LSS Legal stanowi zespół doświadczonych prawników specjalizujących się w różnych dziedzinach prawa, co umożliwia świadczenie kompleksowych usług zarówno przedsiębiorcom jak i osobom fizycznym.

Website: facebook.com
Services: Facebook

Callibre Yoga

Aerial Yoga czyli joga w powietrzu to połączenie tradycyjnych asan znanych z jogi z elementami tańca i akrobatyki.

Services: Strona www

“Gdy zdecydowaliśmy się zmienić naszą stronę internetową, firma BVSK-A jako jedyna zagłębiła się w historię i filozofię marki. Dzięki temu powstała strona wyraźnie odzwierciedlająca naszą estetykę i wartości. A współpraca z BVSK-A nadal trwa, na różnych płaszczyznach.“

Aleksandra Brusiło MANAGER KLINIKI | KANIOWSCY CLINIC

“Niezwykle kreatywny zespół. Pilny, pełen pomysłów i zapału do pracy. Olbrzymia wiedza połączona ze znakomitą estetyką. Zawsze na czas, z projektem, który zaskakuje swoim profesjonalizmem.“

Anna Przeracka WŁAŚCICIEL MARKI | MAMATU.PL

“Podejście BVSK-A jest niezmiernie elastyczne i całkowicie dopasowane do tempa i dynamiki naszych potrzeb. Nasz wizerunek nabrał podczas tej partnerskiej współpracy spójności i profesjonalizmu.“

Anna Krycka CHIEF OPERATIONS OFFICER | QSENSE

“Kilka spotkań, sesja fotograficzna (przygotowana również przez BVSK-A) i mam – piękną, nowoczesną i profesjonalną stronę internetową, o jakiej zawsze marzyłam. Jestem z niej dumna! Szybko, niezwykle profesjonalnie i w dobrej cenie.“

Anna Maciejewska WŁAŚCICIEL MARKI | DIETICAL

“Z pełnym przekonaniem mogę polecić firmę BVSK-A. Profesjonalizm działania BVSK-A przy realizacji dla naszej spółki LSS Legal kompleksowej identyfikacji wizualnej spowodował szybkie i sprawne wykonanie zlecenia. Zaangażowanie zespołu BVSK-A w realizację projektu godne podziwu.“

Mateusz Szymański WSPÓLNIK | LSS LEGAL

“Każde spotkanie z BVSK-A było bardzo inspirujące, rzetelne i profesjonalne, a efekty pracy przerosły moje oczekiwania. Strona internetowa działa doskonale, jest bardzo czytelna i przyciąga wiele osób. Dziękuję za wspaniałą stronę i współpracę. Gorąco polecam!“

Anna Mydlarz WŁAŚCICIEL MARKI | HEALTHY U